Restorante

Restorant Itaka, Lukove

Vlerësime 5

Ndodhemi në fshatin e bukur të Lukovës, 5 km nga Shpellat e Lukovës, 500 m nga qëndra e Lukovës dhe 5 km nga plazhi I Bunecit.

Brenda Hotel Itakës do të gjeni Restorant Itakën. Është një restaurant me gatime mesdhetare, ushqim deti të freskët dhe një menu të pasur ku është e sigurt që do të gjeni ushqimin e mrekullueshëm që kërkoni.

Tek ne gjithçka gatuhet me produkte natyrale bio të zonës, ku cilësia dhe freskia e këtyre produkteve është e garantuar.

Përveç ushqimit të shijshëm dhe gatimit cilësor tek ne do të gjeni edhe një atmosferë të qetë familjare, shërbim cilësor nga një staf profesionistësh, si dhe mundësinë për të shijuar frutat e detit, të sjella direkt nga deti Jon.

Duke synuar që të bëhemin restoranti më i preferuar në rivierën Shqiptare ne ju ofrojmë një përzierje perfekte të ushqimit, shërbimit cilësor, dhe çmimeve të arsyeshme.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Gerhoti Lukove AL, Lukovë 9713, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • Bufe
  • Shërben alkool
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

5
Ilir
2022-11-09

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose