Restorante

Restorant Trattoria

Vlerësime 0

Restoranti jonë është themeluar në 4 Janar 2023. Kombinimi më i mirë i kuzhinës italiane dhe shqipëtare .

Në restorantin tonë shërbejmë çdo lloj vakti, Mëngjes,Drekë,Darkë.

Çdo ushqim është i gatuar me shumë kujdes nga shefat tanë.

Në restorantin tonë kemi gërshetuar mjaft mir gatimin europian veçanërisht atë italian me gatimet tradicionale të shqipërisë.

Gjithashtu ofrojmë dhe shërbimin Delivery për të gjithe klientët tanë në Tiranë.

Ushqimi vjen tek ju në kohë rekord për vetëm 30 minuta nga motorristët tanë.

Ambjenti i përshtatshëm për momente speciale si darka festive,dreka ose darka pune ,ditëlindje etj.

Ju Mirepresim.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Skender Luarasi, Tiranë, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Italiane
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Mëngjesi
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose