Restorante

Restorant Mali I Bardhë

Vlerësime 0

Restorant "Mali i Bardhë" është një destinacion i mahnitshëm gastronomik që gjendet përgjatë rrugës së Llixhave në Përmet. Ky lokal shquhet për të ofruar një eksperiencë autentike të kuzhinës tradicionale të zonës dhe më gjerë, duke sjellë në tryezën tuaj një menu të larmishme me gatime të shkëlqyera.

Çfarë e dallon Restorantin "Mali i Bardhë" është përdorimi i produkteve 100% bio dhe të marrë nga zona e Përmetit. Kjo e bën jo vetëm një zgjedhje të shkëlqyer për të shijuar kuzhinën e pasur lokale, por gjithashtu një përvojë e shijshme dhe e shëndetshme.

Për më tepër, vizitorët janë të privilegjuar të shijojnë pamje të mrekullueshme natyrore në çdo drekë ose darkë. Vendndodhja e Restorantit "Mali i Bardhë" e bën atë një destinacion të përshtatshëm për të vizituar në çdo stinë të vitit, duke ofruar një ambient të mrekullueshëm për të shijuar ushqimin dhe për të relaksuar në mes të natyrës së bukur të Përmetit.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

6C94+VGQ, Rruga e Benjes, Përmet 6404, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose