Restorante

Blue Heaven

Vlerësime 0

Blue Heaven Beach Bar ju ofron gjithçka ju duhet për të kaluar një ditë perfektë pranë detit. Mund te notoni dhe shijoni ujin kristal te detit Jon, të shtriheni në shezllonet tona, poshtë djellit veror ose te relaksoheni nën hijen e tyre nderkohë që dallgët e detit thyhen afër jush. Beach Bar-i jonë është i përshtatshëm për të gjithë, si për të rritur ashtu edhe për fëmijë, të cilët mund të luajnë në këndin tonë të lojrave dhe të shijojnë një ditë plot lojra dhe argëtim.

Në restorantin tonë dhe menu-në e pasur do të gjeni dicka për këdo. Gatime të shijshme tradicionale Shqiptare, peshk dhe fruta deti të freskëta, një numër i madh gatimesh mishi dhe shumë më tepër janë të gjitha pjesë e menu-së tonë. Pushimet nuk shijohen asnjëher plotësisht pa ushqim të shijshëm dhe tek ne do të gjeni më të mirën qe kuzhina Shqiptare ofron.

Mund të gjeni gjithashtu çdo pije që dëshironi për të mposhtur etjen tuaj, çdo koktejl që dëshironi, një seleksion të madh birre dhe vere dhe nje numër të madh pijesh jo-alkoolike, të cilat mund ti shijoni si ne shezllon buzë detit, ose në ambjentet e rehatshme të Beach Bar-it tonë.

Gjithashtu krenohemi për çmimet tona të arsyeshme dhe për faktin që kemi mundur ta bejmë një eksperiencë të mrekullueshme, e shoqëruar me ushqim të shijshëm dhe çfardo pije që dëshironi të përballueshmë nga të gjithë.

Blue Heaven është vendi ku dita juaj pranë detit merr kuptimin e duhur dhe ku do të gjeni gjithçka ju duhet për pushime të paharrueshme. 

 

Kontakto

Adresa

2VW2+FC Borsh, Albania

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar