Restorante

New Paradise Beach Bar Restaurant

Vlerësime 0

E ndodhur në një nga plazhet më të bukura në Shqipëri, New Paradise ju ofron gjithçka ju duhet për ti bërë pushimet tuaja verore të paharrueshme!

Me ushqim të mrekullueshëm, i gatuar nga shefa kuzhine me eksperiencë, pije të ftohta të cilat i bëjnë ditët e nxehta shumë më të freskëta, ujë i pastër kristal dhe një shërbim profesional dhe i shpejtë ju vendos ju dhe dëshirat tuaja në qëndër të vëmëndjes!

Ju ofrojmë shezllone të medhenj dhe të rehatshëm, në një nga plazhet më të bukura të Shqipërisë, që ju ti shijoni pushimet tuaja ashtu siç keni ëndërruar gjithmonë.

Tek ne mund të gjeni ushqim të freskët deti, një menu të pasur mesdhetare, pasta dhe një numër të madh gatimesh të tjera!

Na vizitoni dhe ne ju garantojmë pushime që do i mbani mend gjatë!

Orari:

1.     E henë          7am-12am

2.     E martë          7am-12am

3.     E mërkurë      7am-11:30pm

4.     E enjte            7am-11:30pm

5.     E premte        7am-11:30pm

6.     E shtunë         7am-11:30pm

7.     E dielë           7am-12am

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Borsh, Lukovë, Bashkia Himarë

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Shërben alkool
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose