Restorante

Restorant Luna Magica

Vlerësime 0

Në restorantin tone ne ju sjellim detin në pjatën tuaj. Tek ne do të gjeni një numër të madh gatimesh me fruta deti, shumëllojshmëri peshku të serviur në mënyra të ndryshme.

Reputacioni jonë është ndërtuar mbi ushqimin e mrekullueshëm, dhe  shërbimin e shkëlqyer dhe janë po këto vlera mbi të cilat kemi ngjitur identitetin e restourantit tonë.

Qoftë për një darkë romantike, një drekë të madhe me familjen apo diçka të shpejtë për të ngrënë, jeni në vendin e duhur dhe ju garantojmë që do merrni ushqim të mirë dhe do kaloni një kohë të bukur.

Ne ju ofrojmë kuzhinën më të mirë, për ti bërë pushimet tuaja akoma më speciale!

Book your vacations

Kontakto

Adresa

2VP7+XPM, Qazim Pali, Albania

Çfarë ju orfon prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
  • Italiane
Vaktet
  • Dreka
  • Mëngjesi
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • WIFI falas
  • Shërben alkool

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose