Restorante

Luna Mare Restaurant

Vlerësime 0

Në bregdetin e bukur të Borshit, ne mundesojmë pushuesit që na vizitojnë të shijojnë detin edhe në pjatën e tyre. Si një restorant peshku dhe pastash italiane, ne ju garantojmë cilësi të lartë të të gjitha gatimeve dhe produkteve tona. Tek ne do të gjeni vetëm peshk të freskët dhe fruta deti të cilesisë më të mirë. Gjithashtu ju garantojmë një shërbim të shpejtë dhe profesional.

Ne krenohemi me gatimet tona Italiane. Kalamari, peshku dhe frutat e detit janë ndër specialietet tona dhe ju rekomandojmë ti provoni. Mund të gjeni gjithashtu embësira të ndryshme, birrë, verë dhe një shumllojshmëri ushqimesh dhe pijesh ne menu-në tonë e cila ka dicka për këdo.

Stafi jonë është i gatshëm tu ofrojë mikëpritjen e mrekullueshme Shqipëtare dhe të plotësojë çdo kërkesë tuajën. Gjithashtu çmimet tona janë të arsyeshme dhe ambienti perfekt si për momentë familjare ashtu edhe për darka romantike.

Ju ofrojmë të provoni tek ne, ushqimin më të mirë të shoqeruar me një experience te paharrueshme.

Shërbime

  • ·         Delivery
  • ·         Ambjent Jashtë
  • ·         Takeaëay
  • ·         Rezervim
  • ·         Akses për persona me aftësi të kufizuara
  • ·         Wi-Fi
  • ·         Parkim

Orari:

E djelë

7AM-12AM

E hënë

7AM-12AM

E martë

7AM-12AM

E mërkurë

7AM-12AM

E enjte

7AM-12AM

E premte

7AM-12AM

E shtunë

7AM-12AM

Kontakto

Adresa

2VW2+8M Borsh, Albania

Vlerësime

0
Anna Koci
Anna Koci
2022-08-23

Vend fantastik, ushqime te mira, staf te shkelqyer! Do ta vizitoja serish kete restorant!

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar