Restorante

Beach Taverna Nikolas

Vlerësime 0

Beach Taverna Nikolas është një restaurant me kuzhine greke, i ndodhur në një nga plazhet më të bukura të Shqipërisë. Ne ju ofrojmë një larmishmëri gatimesh deti, një atmosferë të paharrueshme, shërbim cilësor dhe profesional. Çdo produkt i joni vjen direkt nga deti Jon, dhe gatuhet në perfeksion nga shefi jone i kuzhines me 30 vite ekperiencë.

Për ne gatimi i detit është një art dhe synimi jonë është të jemi më të mirët. Synojmë t’ju japim një eksperiencë që do e mbani mend dhe të bëhemi standarti mbi të cilin ju do të gjykoni një eksperiencë të mrekullueshme në restaurant.

Na vizitoni dhe ju garantojmë që kaloni momente të paharrueshme! Bëjini pushimet tuaja akoma më speciale duke zgjedhur Beach Taverna Nikolas!

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Unnamed Road, XVXV+RF7, Piqeras, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Shërben alkool
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose