Restorante

Ujëvara e Borshit

Vlerësime 0

Borshi është një ndër zonat më të bukura dhe të begata të bregdetit shqiptar. Uji i cili buron nga shpati i malit, ku është ndërtuar edhe Borshi, rrjedh në formën e një ujëvare dhe zbret drejt detit.

Ujvara e Borshit ndodhet në lokalin e këndshëm buzë rrugës për në Sarandë. Poshtë këmbëve të të cilit zbret me zhurmë një burim i fuqishëm nga rrugë të shumta. Ky burim quhet Ixuari i Borshit.

Sot më së miri ky vend është kthyer në një pikë të vërtetë pushimi, ku mund të pini një freskuese të ftohtë akull, të shijoni kuzhinën e vendit, prodhimet italiane apo edhe gatimet shqiptare.

Restoranti ynë shërben si brenda ashtu edhe jashtë, një shërbim profesional. Shefat tanë të kuzhinës punojnë vetëm me përbërësit më të freskët dhe përpiqen  të mbajnë gjallë kuzhinën lokale si dhe gatuajn ushqime të shijshme mesdhetare. Kënaqësia e klientit është prioriteti ynë numër një.

Stafi ynë është i trajnuar në mënyrë profesionale ushqimi dhe atmosfera jonë ju ofron klientve një moment të këndshëm.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

SH8, Borsh, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
  • Brunch
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • Shërben alkool
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose