Restorante

Lezet Sweets Coffee & Food

Vlerësime 0

Lezet Sweets Coffee & Food,me vendodhje në zemrën e Kalas së Tiranës ofron nje larmishmëri shijesh të pa krahasueshme. Aty ku pasioni për kuzhinën, gërshetohet me dashurinë për gatimet tradicionalet të Turqisë.

Kjo e bënë dhe kuzhinën më të vlersuar nga turistët e huaj.

Aty do të gjeni gatime të freskëta dhe shijesh të ndryshme, duke përfshirë opsione për caj turk dhe bakllava.

Ju ftojmë për të shijuar një vakt të shkëlqyer me kuzhinë turke. Delikatesë, shije, cilësi, shërbim elegant dhe çmime fantastike.

Një menu të pasur gatimesh që vjen e përgatitur në mënyrën më mjeshtërore.

 

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Murat Toptani St, Tirana, Albania

Çfarë ju ofron prona

Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose