Restorante

Restorant Elisabeta

Vlerësime 0

Restaurant Elisabeta ju ofron një kuzhinë italiane, me një shumëllojshmëri gatimesh .

Pizza, pasta, dhe shume gatime te tjera të gatuara me produkte të freskëta, nga shefa kuzhine me shumë vite eksperiencë, të përgatitura me pasion dhe servirura me dashuri.

 Qoftë për një darkë romantike, një darkë të madhe me familjen apo diçka të shpejtë për të ngrënë, jeni në vendin e duhur dhe ju garantojmë që do merrni ushqim të mirë dhe do kaloni një kohë të bukur.

Tek ne pyetja e vetme është çfarë të provoj më parë! Dhe çfarëdo të provoni do ju garantojmë që do të ngeleni të kënaqur!

 

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Plazhit, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Italiane
Dieta te vecanta
  • Mundësi për gatime vegjetariane
Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Bufe
  • Shërben alkool
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose