Restorante

Alqi Ruci Restorant

Vlerësime 0

Alqi Ruci Restorant me një përvojë shumë vjeçare dhe me një kulinari të pasur dhe të mrekullueshme, ofron një atmosferë të ngrohtë dhe elegante që fton vizitorët të shijojnë një kohë të kënshme.

Ky restorant i njohur ka bërë emër në botën e gastronomisë për shkak të kuzhinës së tij të shkëlqyer dhe një shërbimi të përkushtuar ndaj klientëve.

Alqi Ruci Restorant ka një menyja të larmishme që ofron zgjedhje të pasura nga kuzhina shqiptare dhe ndërkombëtare, duke përfshirë kombinime tradicionale.

Ambienti i restorantit është i stilizuar me kujdes dhe detaje estetike, duke krijuar një mjedis tërheqës. Përveç kësaj, personeli i trajnuar mirë dhe miqësor i Alqi Ruci Restorant ka për qëllim të sigurojë një shërbim të përshtatshëm dhe të kujdeset për çdo detaj, duke e bërë vizitën e klientëve të tyre një përvojë të jashtëzakonshme.

Ky restorant ka arritur të bëjë bashkë harmoninë e një ambienti të bukur, një kuzhine të shkëlqyer dhe një shërbimi të kujdesshëm për të krijuar një destinacion të preferuar për ata që e vlerësojnë klasin dhe shijen e mirë në gastronomi. Alqi Ruci Restorant është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që dëshirojnë të shijojnë një darkë elegante apo një ngjarje speciale me shije të jashtëzakonshme.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

K4 Terihat, Gjirokaster 6005, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose