Restorante

Restorant Magas

Vlerësime 0

Restorant Magas ndodhet vetëm 10 km larg sheshit Skënderbej, në një vend të veçantë ku kuzhina e shkëlqyer dhe mikpritja e ngrohtë janë në qendër të vëmendjes. Stafi ynë punon me përkushtim për të siguruar që secili vizitor të ndjehet si në shtëpinë e tyre.

Gjendet në Rrugën e Arbërit, një udhëtim prej rreth 25 minutash nga qendra e Tiranës, Restoranti Magas është një destinacion i mahnitshëm, veçanërisht gjatë stinës së vjeshtës, kur pamja është e mrekullueshme.

Menuja jonë ofron pjata tradicionale të gatuara me produkte bio, duke përfaqësuar shijet autentike të kuzhinës shqiptare.  Në Restorant Magas, vizitorët përjetojnë një harmoni të përsosur midis qetësisë së natyrës, shijes së shkëlqyer të kuzhinës dhe shërbimit të jashtëzakonshëm.

Një vizitë këtu është më shumë se një thjeshtë darkë - është një përvojë e paharrueshme që do të mbetet në kujtesën tuaj për një kohë të gjatë.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

9VRG+96, Brrar, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose