Restorante

Bar Restorant Piceri Kuzum Baba

Vlerësime 0

Bar Restorant Piceri Kuzum Baba ofron bukurinë natyrore dhe ushqimin tradicional shqiptar në një ambient të relaksuar dhe modern. Me pamjen e mahnitshme të detit dhe plazhit, vizitorët përshëndeten me një hyrje të bukur dhe një atmosferë të rehatshme brenda. Menuja ofron specialitete autentike dhe shije të mrekullueshme, duke e bërë atë një destinacion të preferuar për darka romantike ose për të kaluar kohë të këndshme me miqtë. Përveç ushqimeve, oferta e gjërave për të pirë përfshin verë lokale dhe ndërkombëtare, duke bërë "Kuzum Baba" një vend të paharruar për përvojën  një darkë të shkëlqyer.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Qarku i Tiranës, Zall-Herr 1048, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • Seating
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose