Restorante

Restoranti Aloni

Vlerësime 0

Restoranti Aloni, një perlë e plazhit të Dhërmiut, ofron një përvojë të veçantë kulinare dhe një ambient të ngrohtë dhe mikpritës. Me një dizajn unik që ndërthur elementet tradicionale dhe moderne, Aloni është vendi ideal për të shijuar një atmosferë të këndshme dhe relaksuese.
Menuja e Alonit kombinon kuzhinën mesdhetare me produktet e freskëta lokale.

Specialitetet e detit janë kryefjala, me pjata si peshku i freskët, kallamarët dhe karkalecat. Përveç ushqimeve të detit, Aloni ofron pica të përgatitura në furrë me dru dhe gatime të shijshme me mish, përfshirë biftekët dhe mishin e qengjit të pjekur në mënyrë tradicionale.
Stafi i përkushtuar i Alonit siguron një shërbim të shkëlqyer dhe një përvojë të paharrueshme.

Mikpritja dhe kujdesi ndaj detajeve bëjnë që çdo vizitë të jetë e veçantë.
Restoranti Aloni është destinacioni ideal për një përvojë kulinare të veçantë në Plazhin e Dhërmiut. Me një menu të pasur, një atmosferë mikpritëse dhe një pamje të mrekullueshme të detit, Aloni siguron që çdo vizitë të jetë e paharrueshme.

Ejani dhe përjetoni magjinë e Alonit!

 

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Unnamed Road, Dhërmi, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • Shërben alkool
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose