Bar

Bar Memi

Vlerësime 0

Ndodhemi në krye të fshatit Borsh, 1.5 km nga plazhi, 1 km nga qëndra e Borshit, 2 km nga kalaja dhe 3 km nga rrethrrotullimi i Qeparos, Bari jone shërben shpesh si staction pushimi për linjat e udhëtarëve të cilët lëvizin në jugun e Shqipërisë.

Tek ne do të gjeni jo vetëm një shumëllojshmëri pijesh, por edhe snacks. Ju ofrojmë gjithashtu një ambient relaksues në barin tonë.

Parkim pa pagesë për mjetet tuaja.

Për disa momente çlodhëse zgjidhni Bar Memi!

Book your vacations

Adresa

Rruga Plazhi, Borsh, Albania

Çfarë ju ofron prona

Vaktet
  • Pije
Mundësi
  • Bufe
  • Shërben alkool
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose