Restorante

Bulevard 90

Vlerësime 0

Bulevardi ’90 ndodhet nën hijeshinë e palmave dhe bukurisë së detit. Filloi si një restorant i vogël familjar në vitin 1990. Prandaj emri i restorantit është shumë domethënës pasi njihet si nje nga restorantete e para të hapura në Sarandë. Menuja jonë është një përfaqësim i kuzhinës bashkëkohore dhe klasike italiane, greke dhe mesdhetare. Garantojmë pritshmëritë dhe përkushtim për të gjetur shijet tuaja perfekte në Bulevardin '90.

Book your vacations

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Italiane
Dieta te vecanta
  • Mundësi për gatime vegjetariane
Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose