Restorante

Dajti Ekspres

Vlerësime 0

Dajti Ekspres ofron një eksperiencë të jashtëzakonshme për vizitorët e saj, vetëm 15 minuta larg qendrës së Tiranës. Teleferiku më i gjatë në Ballkan ju çon për 15 minuta në majën e malit të Dajtit, duke ju dhënë mundësinë për të shijuar pamjet mahnitëse të qytetit dhe përrethjeve.

Në majë të malit, vizitorët mund të relaksohen dhe të shijojnë mjedisin, të bëjnë një shëtitje të shkurtër dhe të pirë një pije të nxehtë ose të ftohtë në barin rrotullues, i cili ofron një pamje të plotë 360 gradë të mjedisit të bukur, duke përfshirë parkun kombëtar të Dajtit.

Për ata që dëshirojnë të shijojnë një vakt të shkëlqyer, restoranti i Dajtit ofron kuzhinë tradicionale dhe ndërkombëtare, duke u renditur momentalisht në vendin e 10-të nga 300 restorante në Tiranë. Megjithatë, është pamja panoramike që tërheq vëmendjen më së shumti, duke e bërë përvojën tuaj gastronomike të jashtëzakonshme.
Me një ambient të mrekullueshëm dhe shërbim cilësor, ne mezi presim të ju mirëpresim për të përjetuar një përvojë të pazakontë.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Mahmut Allushi 56, Dajt 1047, Tirana, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose