Restorante

Bold Bistro

Vlerësime 0

Bold Bistro shfaq një kombinim të shkëlqyer të kuzhinës mesdhetare, italiane dhe specialiteteve të biftekut. Përdorimi i përbërësve të freskët dhe të krijuar në shtëpi, përfshirë salcat e shijshme, hamburgerët autentikë dhe bukën e pjekur,  bën që çdo pjatë të jetë një përvojë e jashtëzakonshme gatimi.
Menu e gjerë e ofruar nga mëngjesi deri në drekë, darkë, piceri dhe ushqime të shpejta, siguron që të gjithë të gjejnë diçka të shijshme për çdo kohë të ditës.

Filozofia jonë është e thjeshtë: të bëjmë që të gjithë mysafirët të ndihen të veçantë në çdo tryezë që shërbejmë. Për ne, gatimi është një përvojë që lidh njerëzit dhe krijon emocione.

Puna jonë e vazhdueshme është për të siguruar që çdo vizitor të largohet me një përvojë të mrekullueshme kulinare në kujtesën e tyre.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

pallat i kuqj, Vlorë, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Italiane
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Seating
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose