Restorante

Restorant Mapo

Vlerësime 0

Mapo është një restorant familjar i cili ndodhet në sheshin kryesor të qytetit të vjetër. Ky vend i ngrohtë dhe mikpritës ofron një përvojë unike kulinare, duke kombinuar modernitetin me traditën në një atmosferë të këndshme dhe relaksuese.

Mapo dallohet për përzgjedhjen moderne të pjatave ndërkombëtare, duke përfshirë smoothie, waffles dhe kafe të shkëlqyer për mëngjes. Gjithashtu, ofron një sërë gatimesh tradicionale shqiptare, të përgatitura sipas recetave të vjetra, duke ruajtur autenticitetin e shijes.

Një veçori e spikatur e Mapos janë tavolinat jashtë, ideale për mëngjeset me diell, me pamje të bukur të qytetit të vjetër. Familja që drejton restorantin kujdeset për çdo detaj, duke ofruar një shërbim të shkëlqyer dhe një mikpritje të ngrohtë.
Mapo është një vend ku moderniteti takon traditën, duke ofruar ushqim të shkëlqyer në një atmosferë miqësore dhe mikpritëse. Pavarësisht nëse kërkoni një mëngjes të shijshëm apo një vakt me gatime tradicionale shqiptare, Mapo është zgjedhja ideale për një përvojë të paharrueshme kulinare.

 

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Sheshi Çerçiz Topulli 5, Gjirokastra 6001, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose