Restorante

Lugina e Surrelit

Vlerësime 0

"Lugina e Surelit" është një restorant i veçantë i vendosur në periferi të Tiranës, vetëm 9.3 km larg qendrës së qytetit. Me një shërbim të shkëlqyer dhe gatimet e përgatitura me kujdes, ky destinacion gastronomik ofron një përvojë të jashtëzakonshme.

Në "Lugina e Surelit", do të përjetoni një mikpritje të ngrohtë dhe një bukuri natyrore të mahnitshme. Me një gamë të zgjeruar të gatimeve tradicionale të freskëta, bujarinë dhe qetësinë, kjo është një destinacion i mrekullueshëm për të shijuar kohën tuaj.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rr: “Bilal Troksi” Sureel Dajt Tirane Rr: “Rexhekri ” Surrel, Dajt, Tirana 1004, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas
  • Pagesa me kartë

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose