Restorante

New York Grill

Vlerësime 0

New York Grill është një restorant i vendosur mes natyrës,  vetëm 11.5 km nga sheshi Skenderbej. I njohur për kuzhinën e tij të shkëlqyer dhe mikpritjen e ngrohtë, stafi shkon mbi dhe përtej për t'u siguruar që ju të ndiheni të mirëpritur.

I ndodhur në zemër të malit të Dajtit, afërsisht 30 minuta nga qëndra e Tiranës, restoranti ofron pamje mahnitëse, veçanërisht magjepsëse gjatë stinës së vjeshtës.

Shijoni pjatat tradicionale dhe kuzhinen amerikane të gatuara me produkte bio, duke shfaqur shijet autentike të Shqipërisë dhe Amerikes. Një vecori e restorantit është mishi i fresket.

 

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Nacionale Dajt, Surrel 221, Tiranë 1040, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose