Restorante

Kapelet

Vlerësime 0

Kapelet është një restorant në Tiranë, i cili mund të përshkruhet si një kombinim i shkëlqyer midis tradicionales dhe modernes. Gjendet pranë malit të Dajtit dhe ofron një pamje të mrekullueshme të qytetit nga lart.

Emri i restorantit Kapelet vjen nga dizajn i tij brendsheme, ku ne tavanin e tij jane vendosur 1500 kapele. Shërbimi është cilesor, i shpejtë dhe miqësor. Kapelet ofron një përvojë të shkëlqyer ngrënieje, veçanërisht për adhuruesit e ushqimeve tradicionale Shqipëtare. Përveç kësaj, ambienti jep shumë mundësi për fotografi të mrekullueshme, duke e bërë atë një destinacion të preferuar për ata që duan të ndajnë eksperiencat e tyre.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

8VWH+JV, Shkozë, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose