Restorante

Taverna Viktoria

Vlerësime 0

Viktoria është një tavernë që ndodhet vetëm 350m larg qendrës së fshatit, Piqeras. Ka nje kuzhine me gatime tradicionale, deti, mesdhetare, dhe greke. 

Me pjatat e përgatitura me kujdes dhe me shumë dashuri, kjo tavernë është vendi i duhur për të konsumuar për një drekë apo një darkë të këndshme.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

SH8, Piqeras, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose