Restorante

Restorant Ujvara Shengjergj

Vlerësime 0

Restorant Ujvara shfaq një gamë të gjerë të gatimeve tradicionale shqiptare dhe të zonës së Shëngjergjit. Kuzhina ofron pjata bio dhe të freskëta, të përgatitura  nga kuzhinieri ynë me përvojë.

Ambienti ynë fantastik është i rrethuar nga gjelbërimi i bukur dhe ajri i pastër, duke krijuar një atmosferë relaksuese për të shijuar një vakt të shijshëm me miqtë apo familjen tuaj.

Restoranti ofron një eksperiencë të shkëlqyer me një shërbim profesional dhe një cilesi gatimi të garantuar. Hapësirat tona të mëdha dhe ambiente të rehatshme e bëjnë atë një vend ideal për darka, dreka familjare, ose takime me grup.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Shengjergjit, Tiranë, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose