Restorante

Haxhi Restaurant

Vlerësime 0

Haxhi është një restorant i vogël dhe komod, i drejtuar nga familja në zemër të Sarandës. Është një nga restorantet më të mirë në Sarandë, pasi është i hapur gjatë gjithë vitit dhe është i preferuar si nga vendasit ashtu edhe nga turistët. Ushqimi është shumë i freskët dhe i shijshëm, por edhe me çmime të arsyeshme.

Opsionet e freskëta të peshkut, mishit dhe perimeve përgatiten me përbërësit më të mirë mesdhetarë.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga 40 Shenjtorët, Sarandë, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose