Restorante

Noah Restaurant

Vlerësime 0

Noah Restaurant ofron një eksperiencë unike të ushqimit mesdhetar në një ambient elegant dhe mikpritës. Ushqimi i shkëlqyer, përgatitur me pasion dhe përdorimi i përbërësve të cilësisë së lartë bëjnë që çdo pjatë të jetë një përvojë e mrekullueshme gastronomike. Ambienti i sofistikuar dhe stilizimi i butë krijojnë një atmosferë të veçantë. Noah Restaurant është destinacioni i zgjedhur për ata që dëshirojnë të shijojnë kuzhinën mesdhetare në një ambient të rafinuar dhe të mrekullueshëm.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Park Gate, Rruga Faik Konica, Tirana 1001, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose