Restorante

Gurra e Perrisë

Vlerësime 0

"Gurra e Perrise" është një restorant i vendosur mes natyrës,  vetëm 20 km nga sheshi Skenderbej. I njohur për kuzhinën e tij të shkëlqyer dhe mikpritjen e ngrohtë, stafi ynë shkon mbi dhe përtej për t'u siguruar që ju të ndiheni të mirëpritur.

I ndodhur në zemër të malit të Dajtit, afërsisht 30 minuta nga qëndra e Tiranës, restoranti ynë ofron pamje mahnitëse, veçanërisht magjepsëse gjatë stinës së vjeshtës.

Shijoni pjatat tradicionale të gatuara me produkte bio vendase, duke shfaqur shijet autentike të Shqipërisë.Një vecori e restorantit është një rezervuar me peshk të freskët, duke siguruar produktet më të mira të peshkut.

Përjetoni nderthurjen perfekte të qetësisë së natyrës, kuzhinës së shijshme dhe shërbimit të jashtëzakonshëm në Gurra e Përrise.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

SH47 Tirana AL, 1001, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose