Restorante

Restoranti Bujar

Vlerësime 0

Restoranti Bujar ofron një përvojë unike kulinare duke kombinuar kuzhinën mesdhetare dhe tradicionale shqiptare me një prekje moderne.

Kuzhina është rishikuar dhe përmirësuar nga një profesionist i përkushtuar, i cili sjell në çdo pjatë energjinë, idetë dhe kreativitetin e fituar nga përvoja të ndryshme ndërkombëtare.
Kjo qasje e veçantë e bën Restorant Bujar një vend të veçantë për ata që kërkojnë të shijojnë gatime autentike të pasuruara me elemente inovative. Me fokusin në gatimin si një mënyrë jetese, shefi i kuzhinës krijon pjata që nuk janë vetëm të shijshme, por edhe të mbushura me pasion dhe përkushtim, duke siguruar një përvojë të paharrueshme për çdo klient.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Murat Tërbaçi, Vlorë, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • Seating
  • Shërben alkool
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose