Gjej destinacionin tënd

Kërko për hotele, vila dhe më shumë...

Hotele

Hotel Adore

Welcome to Hotel Adore, where luxury meets tranquility in the heart of blissful serenity. Nestled amidst picturesque landscapes, our sanctuary beckons travelers seeking a haven of elegance and refinement.Immerse yourself in the allure of our meticulously curated spaces, where every corner whispers tales of opulence and grace. From the grandeur of our lobby to the intimacy of our suites, each momen

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

100
€/nata

Hotele

Natyra e Ishullit

Zbuloni qetësinë në Natyra e Ishullit, Lezhë, e vendosur në Ishull-Shëngjin, vetëm 40 km nga Kalaja e Rozafës në Shkodër. Ky resort unik ofron kopsht dhe tarracë për relaksim, parking privat falas dhe sallë pritjeje të përbashkët. Shijoni shërbimin në dhomë nga restoranti dhe recepsionin 24 orë

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

40
€/nata

Hotele

Amansar Boutique Hotel

Amansar Boutique Hotel në Tiranë ofron një përvojë të shkëlqyer akomodimi, duke ofruar një gamë të gjerë shërbimesh për të bërë qëndrimin tuaj sa më të paharrueshëm. Dhomat e përshtatura ofrojnë maksimumin e rehatisë, ndërsa banjot private janë të pajisura për t'ju

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

50
€/nata

Shtëpi pushimi

Mabel Rooms

Mabel Rooms ndodhet buzë plazhit të Durrësit dhe ofron lehtësira të ndryshme për një qëndrim të rehatshëmJu mund të relaksoheni në kopshtin e bukur ose të shijoni pamjet nga ballkoni i dhomës.Internet pa pagesë dhe parkim privat falas janë të disponueshme.Recepsioni është i hapur 24 orë dhe siguria

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

31
€/nata

Apartamente

Apartamente Sun & Sea

Apartamente Sun & Sea  ka 7 dhoma familjare, ku në secilën prej tyre mund të gjeni 1 krevat dopio, 1 krevat marinar,  krevatë tek, një kuzhinë të kompletuar, kondicioner dhe të gjitha paisjet e nevojshme ku mund të gatuani çfarë të dëshironi. Me një fokus në komoditet dhe rehati, ky akomodim ofron një

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

30
€/nata

Hotele

Keshtjella Xhabeqos

Keshtjella Xhabeqos është një hotel 4-yje në Tiranë, 21 km larg qendrës së qytetit. Me një gamë të gjerë shërbimesh dhe lehtësirash për klientët, përfshirë restorant, parkim privat falas, dhe një kopsht me bar, hoteli siguron një përvojë të këndshme për të gjithë. Dhom

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

50
€/nata

Hotele

Hotel Sea & Sand

Hotel Sea & Sand ofron një përvojë të mrekullueshme për vizitorët, me një vendndodhje ideale pranë plazhit të Vjetër. Me parkim privat falas, kopësht dhe taracë të bukur, si dhe një restorant me një gamë të gjerë opsionesh ushqimore, ky është një destinacion i shkëlqyer për relak

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

45
€/nata

Hotele

Dark Boutique Hotel

Situated in Tirana, within 300 m of Dajti Ekspres Cable Car and 4.3 km of Skanderbeg Square, Dark Boutique Hotel Tirana features accommodation with a bar and as well as free private parking for guests who drive. The property is around 5 km from National Sport Park Resort, 5 km from Former Residence of Enver Hoxha and 300 m from Bunk'Art 1 Museum. The accommodation offers a 24-hour front desk, roo

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

45
€/nata

Bujtina

Lugina e Shëngjergjit & Bujtina

Bujtina Lugina e Shëngjergjit ofron një përvojë akomodimi të veçantë në Tiranë. Çdo njësi vjen me karakteristika të veçanta për të garantuar një qëndrim të paharrueshëm:  Ballkon ose Oborr privat për të shijuar pamjen e natyrës. WiFi falas dhe TV me ekran të shesht&e

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

50
€/nata

Banesa në shtëpi

Bianca Hotel & Villa

Bianca Hotel & Villa, vetëm 8.9 km larg Teleferikut të Dajtit,  ofron akomodim me një kopsht, parkim privat falas, terasë dhe një restorant. Disa dhoma kanë ballkone me pamje panoramike të lumit. I njohur për kuzhinën e shijshme dhe stafin mikpritës, Bianca Restaurant&Hotel është rrethuar nga natyra, duke ofruar një atmo

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

75
€/person

Banesa në shtëpi

Select Hill Resort

Qetësia e malit të thërret! Koha dhe hapësira për nevojat e tua, tek hoteli më i vlerësuar në Tiranë. Pushime pa limit për të bërë atë që do. Shijo eksperiencën! Perjeto lindjen e diellit në mal ose shijo gjumin deri vonë. Ha mëngjesin,bej not ose shëtit në ambjentin e jashtëm. Select Hill është vendi për të qenë vetvetja. Select Hill Resort është konceptuar për t�

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

108
€/nata

Apartamente

Queen Vlora Apartments

Apartamentet tona ndodhen në katin e 9 që është dhe kati i fundit i një pallati. Të pesta apartamentet janë me ballkone , me pamje nga deti dhe qyteti. Ashensori është gjithmonë në funksion dhe një vendparkimi falas dhe i sigurt. Pranë ka një shumëllojshmëri facilitetesh si treg fruta-perimesh, supermarket ,minimarket, dyqane peshku, furra buke,farmaci, qendra shëndetësore si

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

35
€/nata

Hotele

Hotel Bella Vista

Bella Vista ndodhet në Borsh 100 m nga plazhi, 3.5 km nga qëndra e Borshit, 4.5 nga kalaja dhe 5 km nga rrethrrotullimi i Qeparos. Ka 7 dhoma 3 prej të cilave janë cift 3 katërshe  dhe 1 suitë të cilat  janë të pajisura me kuzhinë të kompletuar, frigorifer,  TV , tualet privat me dush dhe tharëse flokësh. Ne ju ofrojmë  një kopsht të gjelbërt ku ju mund

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

30
€/nata

Shtëpi pushimi

Blue Heaven Suites

Blue Heaven Suites ndodhen vetëm 10m larg plazhit të Borshit. Ka në dispozicion 10 suita familjare të cilat mund të akomodojnë  2 deri në 4 persona. Ato janë të kompletuara me 1 krevat dopio dhe 1 krevat marinar i cili hapet ose mbyllet, brenda sutiave do të gjeni frigorifer, kondicioner, TV, kasafortë dhe tualet privat të pajisur me çdo gjë të nevojshme për higjenën tuaj per

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

60
€/nata

Vila

Afroviti Rooms

Afroviti rooms ndodhet në Dhërmi.  Shtëpia ka 4 dhoma familjare, secila e kompletuar me një krevat dopio, 1 krevat tek, guzhinë e kompletuar, TV, kondicioner, tavolinë dhe tualet privat. Dhomat janë të gjitha me ballkon ku klientët mund te konsumojnë vaktet e tyre ose të relaksohen. Shtëpia ofron për klientët e saj free parking dhe free wifi. Ndalohen kafshët shtëpiake në

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

30
€/nata

Shtëpi pushimi

Xhoeli Rooms

Xhoeli Rooms ofron 4 dhoma familjare me nje kapacitet akomodues deri ne 3-4 persona të kompletuara me 1 krevat dopio dhe 2 krevat tek ose krevat marinar, frigorifer, kondicioner, TV dhe tualet privat ku do të gjeni çdo gjë të nevojshme për higjenën tuaj personale. Në ambjentet e jashtmë do të gjeni një verand të bollshme ku gjithashtu ndodhet dhe një kuzhinë e jashtme e cila mund t�

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

25
€/nata

Shtëpi pushimi

Dhoma Donald

Dhoma Plazhi Donald ofron 4 dhoma familjare me nje kapacitet akomodues deri ne 4-5 persona të kompletuara me 1 krevat dopio dhe 2 krevat tek dhe 1 krevat portativ, kuzhinë e kompletuar, frigorifer, kondicioner, TV dhe tualet privat ku do të gjeni çdo gjë të nevojshme për higjenën tuaj personale. Në ambjentet e jashtmë do të gjeni një verand të bollshme dhe të rehatshme ku mund të p

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

25
€/nata

Shtëpi pushimi

Dhoma Plazhi Beka

Dhoma Plazhi Beka ndodhet në qytetin turistik të Himarës, 300 m larg qendrës, 400 m larg detit, 50 m larg një kishe të vogël dhe 15 km nga rrethrrotullimi I Qeparosë. Shtëpia ka 5 dhoma familjare në një prej dhomave mund të akomodohen 5 persona dhe në dhomat e tjera mund të akomodohen deri në 3 persona, secila ësht&eu

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

25
€/nata

Vila

Vila Gjergji, Borsh

Vila Gjergji ndodhet në Borsh, 300 m nga qendra e Borshit, 400 m nga kalaja e Borshit, 3.2 km nga plazhi dhe 4 km larg rrethrrotullimit të Qeparosë. Vila Gjergji ka në disponim të turistve 2 apartamente, ku në apartamentin e parë mund të akomodohen 5 persona dhe te apartamenti tjeter 7 persona, janë të pajisura me kuzhinë të kompletuar, divan, frigorifer, TV, tualet privat dhe çdo gj

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

50
€/nata

Vila

Vila Kafe

Vila Kafe ndodhet në Lukovë, 2.5 km nga plazhi I Bunecit, 36 km nga Parku Kombëtar I Butrintit, 800 m larg qendrës së Lukovës, 2.2 km larg plazhit, 16 km nga rrethrrotullimi I Qeparosë dhe 16 km nga qendra e Sarandës. Ofron 13 dhoma 2 prej të cilave janë apartamente, 4 treshe dhe 2 familjare. Vila kafe ofron akomodim me një pishin të jashtme sezonale, parkim privat  falas, një

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

30
€/nata