Hotele

Hotel Vale

Vlerësime 0

Hotel Vale në Sarandë është një hotel me 4 yje, që ofron dhoma me ajër të kondicionuar, minibar, TV me ekran të sheshtë dhe ballkon.

Hoteli ndodhet vetëm 10 metra nga plazhi i qytetit dhe ofron WiFi falas, bar, tarracë dhe recepsion 24 orë.

Mysafirët mund të shijojnë mëngjesin me opsione kontinentale dhe italiane. Hoteli ofron edhe shërbim në dhomë, transferta në aeroport dhe mundësi për të marrë me qira makina. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Korfuzit, 35 km larg.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Jonianet, Saranda, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga qendra
 • 100m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
 • Divan
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • 24-Orë
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose