Apartamente

Dream Apartments Saranda

Vlerësime 0

Dream Apartments Saranda, një apartament luksoz në bregdet, ofron Wi-Fi dhe parkim falas. Ndodhet 25 minuta në këmbë nga Kalaja e Lekuresit dhe 2.5 km nga Mango Beach. Qendra e Sarandës është e arritshme brenda 10 minutash në këmbë.
Apartamenti ka një ballkon, zonë zhveshjeje me tavolinë pune, internet me shpejtësi të lartë dhe TV satelitor kabllor. Komoditetet përfshijnë dritare të izoluara nga zëri, kondicioner, tharëse flokësh dhe tualet të veçantë.
Kuzhina është e pajisur me mjete për përgatitjen e kafesë dhe çajit, mikrovalë, frigorifer dhe enë gatimi. Stacioni i autobusit Sarandë-Ksamil-Butrint ndodhet afër. Mysafirët mund të shijojnë aktivitete sportive ujore dhe peshkim gjatë qëndrimit.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga qendra
 • me shume 2000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restorant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
 • Divan
Kuzhinë
 • Tavolinë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
 • Banjo me aspirim
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • 24-Orë
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose