Vila

Vila Dena

Vlerësime 0

Mirësevini në Vila Dena! Jemi të kënaqur t'ju kemi në qytetin e bukur të Vlorës, vetëm disa hapa larg plazhit. Ne ofrojmë akomodime komode me parkim privat falas dhe Wi-Fi gjatë gjithë qëndrimit tuaj. Çdo dhomë është e pajisur me ajër të kondicionuar, zonë ndenjeje, televizor me ekran të sheshtë dhe kanale kabllore.

Banja private ka dush, pantofla dhe tharëse flokësh. Vila Dena ka një kopsht dhe tarracë, dhe ndodhet 1.6 km nga Plazhi i Ri, 1.8 km nga Plazhi i Liro dhe 6 km nga Kuzum Baba. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës Nënë Tereza është 155 km larg.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Pano Xhaho, Vlora, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga qendra
 • me shume 2000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga qyteti
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ngrohje
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
Kuzhinë
 • Tavolinë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
 • Vaskë
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Anglisht
Ambjentet e Jashtme
 • Zgarë

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose