Hotele

Hotel Besa

Vlerësime 0

Hotel Besa në Shëngjin ofron një vendndodhje ideale, vetëm 50 metra larg plazhit, duke siguruar një përvojë të mrekullueshme . Ky hotel ofron akomodim të kompletuar me një restorant të shkëlqyer, parking privat dhe një bar. 
Dhomat e tij të rehatshme janë të pajisura me gardërobë dhe ofrojnë banjo private.

Përveç kësaj, të gjitha dhomat ofrojnë WiFi falas dhe disa kanë edhe ballkon për të shijuar pamjet e mahnitshme të detit. Hotel Besa është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që dëshirojnë të qëndrojnë pranë plazhit dhe të shijojnë eksplorimin e pikave kulturore si Kalaja e Rozafës dhe bukuritë natyrore të Liqenit të Shkodrës, të cilat gjenden në një distancë të përshtatshme. 
Aeroporti Ndërkombëtar Nënë Tereza në Tiranë është i vetmi 49 km larg, bërë kështu që udhëtarët të arrijnë lehtësisht hotelin.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Shëtitorja Wilson, Shëngjin, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • 100m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Shërbim dhome
 • Restorant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ngrohje
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
Kuzhinë
 • Tavolinë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
 • Vaskë
 • Banjo me aspirim
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose