Hotele

Natyra e Ishullit

Vlerësime 0

Zbuloni qetësinë në Natyra e Ishullit, Lezhë, e vendosur në Ishull-Shëngjin, vetëm 40 km nga Kalaja e Rozafës në Shkodër. 
Ky resort unik ofron kopsht dhe tarracë për relaksim, parking privat falas dhe sallë pritjeje të përbashkët.

Shijoni shërbimin në dhomë nga restoranti dhe recepsionin 24 orë me WiFi falas. Dhoma me oborr dhe pamje nga mali janë të pajisura me çarçafë dhe peshqirë për komoditet maksimal.
Fëmijët mund të argëtohen në shesh lojërash, ndërsa të rriturit mund të shijojnë pingpongun dhe çiklizmin. 
Resorti ofron gjithashtu shërbim të shpejt, hapësirë për ruajtjen e bagazheve dhe shkëmbim valutor.

Liqeni i Shkodrës ndodhet vetëm 41 km larg, ndërsa Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës është 44 km larg.

Rezervoni sot dhe përjetoni rehatinë dhe bukurinë natyrore në Natyra e Ishullit, Lezhë.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Stom i Madh (Ishull-Shëngjin), Shëngjin, Lezhë Municipality

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Shërbime familjare
 • Kënd lojrash për fëmijë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restorant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ngrohje
 • Dhoma familjare
 • Divan
Kuzhinë
 • Tavolinë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
 • Vaskë
 • Banjo me aspirim
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Anglisht
Ambjentet e Jashtme
 • Ambient për darkim në natyrë
 • Kopësht
Aktivitete
 • Çiklizëm (Off-site)

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose