Hotele

Grand Hotel Pogradec

Vlerësime 0

Grand Hotel Pogradec ndodhet në Pogradec, 2.7 km nga Burimet e Liqenit të Ohrit, dhe ofron akomodim me restorant, parkim privat falas, pishinë të jashtme sezonale dhe bar. Hoteli me 5 yje përfshin dhoma familjare me ajër të kondicionuar, WiFi falas dhe banjo private. Çdo dhomë ka një tavolinë, TV me ekran të sheshtë dhe gardërobë.
Manastiri i Shën Naumit është 2.3 km larg, ndërsa Kisha e Shën Nikollës është 13 km larg nga hoteli.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

SH64, Tushemisht 7301, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga liqeni
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restorant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
 • Divan
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • 24-Orë
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose