Hotele

Hotel Oasis

Vlerësime 0

This property is 2 minutes walk from the beach. Offering a terrace and views of the sea, Hotel Oasis is set in Sarandë in the Vlorë County Region. The hotel is located 100 m from the sea, while nearest beaches are 300 m . The hotel is 28 km from Corfu Town. Guests can enjoy the on-site restaurant.

Each room at this hotel is air conditioned and comes with a flat-screen TV with cable channels.
Certain units feature a seating area where you can relax. All rooms are fitted with a private bathroom fitted with a shower. For your comfort, you will find free toiletries and a hair dryer.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

SH81, Saranda, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga qendra
 • me shume 2000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga qyteti
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restorant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Taracë
 • Ballkon
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • 24-Orë
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose