Hotele

Aragosta Hotel & Restaurant

Vlerësime 0

Aragosta Hotel & Restaurant is located in Durres, right next to a private beach. Rooms are modernly furnished and air-conditioned, while some offer a view of the sea. The hotel also features a restaurant and wine bar with a sun terrace. Free WiFi and parking are available.
All rooms are modernly furnished and feature a seating area, a flat-screen TV and a minibar. Private bathrooms are fitted with a hydromassage shower and include free toiletries and a hairdryer. Slippers are provided as well.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Taulantia, Durrës 2001, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restorant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
 • Divan
Kuzhinë
 • Tavolinë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose