Hotele

Hotel Dorchester

Vlerësime 0

Situated in Sarandë, within 150 metres of Flamingo Beach and 200 metres of Santa Quaranta Beach, Dorchester Hotel features accommodation with a bar and free WiFi throughout the property as well as free private parking for guests who drive. The accommodation offers a 24-hour front desk and room service for guests.

At the hotel, all rooms are fitted with a balcony with a city view. Rooms include air conditioning, a desk and a flat-screen TV, and some rooms at Dorchester Hotel have a terrace. At the accommodation every room has a seating area. Guests at Dorchester Hotel can enjoy a continental breakfast.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

V24C+J76, Sarandë, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga qendra
 • me shume 2000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga qyteti
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor
Ushqime dhe Pije
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Taracë
 • Ballkon
Shërbime pastrimi
 • Shërbim dhome
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • 24-Orë
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose