Hotele

Hotel Millennium

Vlerësime 0

Hotel Millennium ofron akomodim të rehatshëm dhe shërbime të shkëlqyera pranë Parkut Kombëtar Drilon. Dhomat kanë ajër të kondicionuar, TV LCD dhe ballkon, përfshirë divan krevatin si opsion shtesë pa pagesë.

Restoranti ofron kuzhinë italiane dhe ndërkombëtare, me një tarracë të madhe në liqen për deri në 200 persona.

Kompleksi ka dy ndërtesa pranë bregut të liqenit, salla konferencash për 150 persona, dhe parkim privat falas. Në afërsi gjeni kufirin maqedonas, qytetin e Shën Naumit dhe qendrën e Pogradecit, ndërsa Parku Kombëtar i Drilonit është vetëm 500 metra larg.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga e Drilonit 1, Tushemisht 7304, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga liqeni
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
 • Krevat divan
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restorant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ngrohje
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
 • Divan
 • Tavolinë pune
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
 • Vaskë
Siguria
 • Fikëse zjarri
Shërbime resepsioni
 • 24-Orë
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose