Hotele

Paradise Laguna Vain

Vlerësime 0

Situated in Lezhë, 43 km from Rozafa Castle Shkodra,  Paradise Laguna Vain features accommodation with an outdoor swimming pool, free private parking, a garden and a shared lounge. Featuring a bar, the property is located within 44 km of Lake Skadar.

The rooms are fitted with a balcony with mountain views and free WiFi. Complete with a private bathroom fitted with a bidet and free toiletries, all rooms at the hotel have a flat-screen TV and air conditioning, and some rooms also boast a terrace.

The rooms will provide guests with a wardrobe and a kettle. Breakfast is available each morning, and includes continental, Italian and vegetarian options. At  Paradise Laguna Vainyou will find a restaurant serving Mediterranean, Pizza and Seafood cuisine. Vegetarian, halal and vegan options can also be requested. The accommodation offers a children's playground. The area is popular for fishing and cycling, and bike hire is available at Paradise Laguna Vain.

The nearest airport is Tirana International Mother Teresa Airport, 45 km from the hotel.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Lezhë - Ishull - Vain, Lezhe 4501, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga pishina
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Pishinë
 • Sezonale
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Shërbim dhome
 • Restorant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Taracë
 • Ballkon
Kuzhinë
 • Tavolinë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
 • Banjo me aspirim
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • 24-Orë
 • Anglisht
Ambjentet e Jashtme
 • Ambient për darkim në natyrë
 • Kopësht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose