Banesa në shtëpi

Ecuador Resort

Vlerësime 0

Ecuador Resort në Zvërnec ofron akomodim të përshtatshëm për familje, me dhoma të pajisura me TV dhe ajër të kondicionuar. 
Resorti gjithashtu ofron kënd lojërash për fëmijë, klub nate dhe WiFi falas.

Me vendndodhjen e tij afër plazhit të Nartës dhe atraksioneve si Sheshi i Pavarësisë dhe Kuzum Baba, ky destinacion bën një zgjedhje të shkëlqyer për udhëtarët që vizitojnë zonën.
Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës Nënë Tereza, 154 km nga Ecuador Resort.
Ecuador Resort siguron një përvojë të mrekullueshme pushimesh në bregdetin e bukur të Rivierës së Jonit.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Zvërnec, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • 100m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Shërbime familjare
 • Kënd lojrash për fëmijë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restorant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ngrohje
 • Dhoma familjare
Kuzhinë
 • Tavolinë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Anglisht
Ambjentet e Jashtme
 • Ambient për darkim në natyrë

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose