Vila

Villa Yucca

Vlerësime 0

Villa Yucca në Vlorë ofron një kopsht dhe akomodim me kuzhinë, 2.5 km nga plazhi i Vlorës.

Pronësia përfshin një ballkon, parkim privat falas dhe WiFi falas.

Apartamenti ka dhoma familjare dhe një tarracë. Njësitë janë të pajisura me ajër të kondicionuar, TV me ekran të sheshtë, si dhe një gardërobë.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga 4 Heronjte, Vlora 9401, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ngrohje
 • Dhoma familjare
 • Taracë
 • Ballkon
 • Divan
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
 • Banjo me aspirim
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • 24-Orë
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose