Restorante

Madre Perla Quality

Vlerësime 0

Restoranti ynë në Durrës është një destinacion kulinar i specializuar në gatimet e peshkut dhe ofron një atmosferë të ngrohtë dhe mikpritëse.
Përzgjedhje e shkëlqyer e peshkut të freskët, përgatitur nga kuzhinierë me përvojë.
Pica të pjekura në mënyrë tradicionale me furrë druri, duke ofruar një shije unike.
Përzgjedhje e gjerë e koktejeve dhe pijeve freskuese.
Ambient elegant dhe i qetë për relaksim.
Restoranti ynë është vendi ideal për një eksperiencë kulinare të veçantë, me shije deti, pica të mrekullueshme, pije të shkëlqyera dhe një ambient mikpritës.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Durrës, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • Seating
  • Shërben alkool
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose