Restorante

Perla Kafe Restorant ,Lukovë

Në hyrje të Lukovës, anës rrugës Himarë-Sarandë me një distancë prej një kilometri nga qendra e saj gjendet Perla, një nga restorantet më në zë të Lukovës. Perla ka një eksperiencë 15 vjeçare në fushën e kulinarisë, dhe aty do të mund të shijoni gatime tradicionale me një
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant Itaka, Lukove

Ndodhemi në fshatin e bukur të Lukovës, 5 km nga Shpellat e Lukovës, 500 m nga qëndra e Lukovës dhe 5 km nga plazhi I Bunecit. Brenda Hotel Itakës do të gjeni Restorant Itakën. Është një restaurant me gatime mesdhetare, ushqim deti të freskët dhe një menu të pasur ku është e sigurt që do të gjeni u
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

New Paradise Beach Bar Restaurant

E ndodhur në një nga plazhet më të bukura në Shqipëri, New Paradise ju ofron gjithçka ju duhet për ti bërë pushimet tuaja verore të paharrueshme! Me ushqim të mrekullueshëm, i gatuar nga shefa kuzhine me eksperiencë, pije të ftohta të cilat i bëjnë ditët e nxehta shumë më të freskë
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Beach Taverna Nikolas

Beach Taverna Nikolas është një restaurant me kuzhine greke, i ndodhur në një nga plazhet më të bukura të Shqipërisë. Ne ju ofrojmë një larmishmëri gatimesh deti, një atmosferë të paharrueshme, shërbim cilësor dhe profesional. Çdo produkt i joni vjen direkt nga deti Jon, dhe gatuhet në perfeksion
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant Luna Magica

Në restorantin tone ne ju sjellim detin në pjatën tuaj. Tek ne do të gjeni një numër të madh gatimesh me fruta deti, shumëllojshmëri peshku të serviur në mënyra të ndryshme. Reputacioni jonë është ndërtuar mbi ushqimin e mrekullueshëm, dhe  shërbimin e shkëlqyer dhe janë po këto vler
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Restorant Elisabeta

Restaurant Elisabeta ju ofron një kuzhinë italiane, me një shumëllojshmëri gatimesh . Pizza, pasta, dhe shume gatime te tjera të gatuara me produkte të freskëta, nga shefa kuzhine me shumë vite eksperiencë, të përgatitura me pasion dhe servirura me dashuri.  Qoftë për një darkë romantike, një darkë t&e
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Blue Heaven

Blue Heaven Beach Bar ju ofron gjithçka ju duhet për të kaluar një ditë perfektë pranë detit. Beach Bar-i jonë është i përshtatshëm për të gjithë, si për të rritur ashtu edhe për fëmijë, të cilët mund të luajnë në këndin tonë të lojrave. Restouranti jon&eum
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Luna Mare Restaurant

Në restorantin tonë, ne ju sjellim pushuesëve detin në pjatat e tyre. Ju garantojmë cilësi të lartë tek të gjitha gatimeve dhe produkteve tona. Peshku dhe frutat e detit janë ndër specialietet tona. Në menu-në tone sherbejme gjithashtu embëlsira të ndryshme, një shumëllojshmëri ushqimesh dhe pijesh. Stafi j
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

Restorante

Carpe Diem Beach Bar

Ne ndodhemi në Borsh.  Vendi është i dekoruar me një stil bohem dhe ofron një muzikë shumë të këndshme. Bar-Restoranti jonë ka një kulinari shumë të pasur duke filluar nga peshku i freskët, pastat, sallatat e shijshme, picat, mishi  dhe   bari ku keni mundësinë të shijoni kokteilet e verës
Hyr dhe merr kontakt me biznesin.