Hotele

Hotel Itaka

Vlerësime 0

Das Hotel Itaka befindet sich in Lukovë, Es gibt 24 Zimmer

Die Zimmer verfügen über Klimaanlage, Plasma-TV und Balkon.

In jedem der Zimmer gibt es Toiletten, Handtücher und alles, was Sie für Ihre persönliche Hygiene benötigen. Die Zimmer bieten Pool- und Meerblick.

Das Hotel verfügt über einen Swimmingpool und ein Bar-Restaurant.

Kostenloses WLAN und kostenlose Parkplätze für Kunden.

Das Hotel Itaka liegt 5 km von den Lukova-Höhlen, 500 m vom Zentrum von Lukova und 5 km vom Strand Bunec entfernt.

Herzlich willkommen!

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

70€/nata

Adresa

Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga pishina
 • Pamje nga deti
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Pishinë
 • Sezonale
 • Për të gjitha moshat
 • Shezllone
 • Çadër
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restorant
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje

Dhoma

Periudha 01 Aug - 31 Aug

FamilyRoom

Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
70 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 4 70 € 1 1 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose