Hotele

Hotel Itaka

Vlerësime 0

Estamos ubicados en Lukovë, en la parte más hermosa de la Riviera albanesa.

Disponemos de 24 habitaciones, todas ellas equipadas con todo lo necesario para ofrecerle el máximo confort.

  Las habitaciones cuentan con aire acondicionado, TV de plasma y balcón.

En cada una de las habitaciones hay baños en suite equipados con toallas y todo lo necesario para tu higiene personal.

El hotel dispone de piscina y bar-restaurante.

Las habitaciones ofrecen vistas al mar y a la piscina.

Wifi gratuito y parking gratuito para clientes.

El hotel está situado a 5 km de las cuevas de Lukova, a 500 m del centro de Lukova ya 5 km de la playa I Bunec.

Están bienvenidos!

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

70€/nata

Adresa

Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga pishina
 • Pamje nga deti
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Pishinë
 • Sezonale
 • Për të gjitha moshat
 • Shezllone
 • Çadër
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restorant
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje

Dhoma

Periudha 01 Aug - 31 Aug

FamilyRoom

Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
70 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 4 70 € 1 1 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose