Hotele

Hotel Fabio

Vlerësime 0

Hotel Beach Restaurant Fabio ju ofron akomodim me 21 dhoma. Çdo dhomë ka një ballkon dhe një ambient ngrënjeje, gjithashtu një televizor flat-screen me kanale satelitore, çajnik elektrik dhe frigorifer. Tualeti përfshin bide dhe gjithçka që ju duhet për pastërtinë tuaj maksimale, duke perfshirë tharëse flokësh dhe peshqirë.

Do të keni një pamje të mrekullueshme nga kopështi në secilën nga dhomat ku do të mund të shijoni dhe shërbim dhome nëqoftëse dëshironi. Siguria e hotelit është 24 orë nga një staf profesionistësh.

Të gjithë vizitorët tanë kanë mundësi të shijojnë një mëngjes a la carte.

Jeni të lirë të shijoni dhe relaksoheni në kopështin tonë duke pire diçka, nderkohë që fëmijët tuaj mund të argetohen në këndin tonë të lojrave, në pishinën e fëmijëve ose të luajnë lojëra tavoline.

Gjithashtu ofrojmë aktivitete si diving dhe udhetim më kanoe.

Disa nga dhomat tona ofrojnë pamje nga pishina. Brenda hotelit tonë do të gjeni një restaurant, bar dhe taracë.

Wifi është pa pagesë në ambientet e hotelit dhe gjithashtu ju ofrojmë parkim të sigurt në ambientet tona. Do të gjeni vend ku mund të leni valixhet dhe një ambient të përbashkët ku mund të çlodheni dhe të shpenzoni kohë me miqtë tuaj.

Synojmë gjithmonë t’ju orfrojmë një kualitet të lartë shërbimi dhe stafi ynë me eksperiencë do bëjë të pamundurën tu mundësoje ambientin perfekt ku mund të shijoni pushimet tuaja ne maksimum.

Gjatë vizitës sigurohuni që të vizitoni Kalanë e Borshit ( 1 km larg) e cila ndodhet vetem pak minuta ecje larg nga hoteli.

Hotel Fabio vendos më të mirën e Borshit në pëllembën tuaj duke e bërë qëndrimin tuaj mëse të kënaqshëm!

Tualet

 • Letër higjenike

 • Peshqirë

 • Bide

 • Tualet Privat

 • Tharëse flokësh

 • Dush

Dhomë gjumi

 • Çarçafë

 • Garderobë

 

Ambjentet e Jashtme

 

 • Amient për darkim në natyrë

 • Taracë

 • Ballkon

 • Kopësht

 

Kuzhinë

Jeni të lirë të gatuani çfarë të dëshironi

 • Tavolinë

 • Çarçaf

 • Frigorifer

 

Komoditetet e dhomës

Komfort ekstra

 • Prizë afër krevatit

 • Tharëse rrobash

 • Rrjetë mushkonjash

 • Audio Izolim

 • Hyrje Private

 

Pamjet nga dhoma

 • Pamje nga fshati

 • Pamje nga pishina

 • Pamje nga kopështi

 

Aktivitetet

 • Evente sportive live (broadcast)

 • Diving (Off-site) (Kosto Ekstra)

 • Çiklizëm (Off-site)

 • Hiking (Off-site)

 • Canoeing (Off-site) (Kosto Ekstra)

 • Peshkim Off-site

 • Media & Teknologji

  • Televizor Flat-Screen

  • Kanale tokësore

  • Kanale satelitore

  • Radio

  Ushqim dhe Pije

  • Bar Kafe në ambientet e hotelit

  • Menu për fëmijë

  • Menu për dieta speciale (sipas kërkesave)

  • Shërbim dhome

  • Restaurant

   

  Internet

  ËiFi ndodhet në të gjitha ambientet e hotelit dhe është pa pagesë.

   

  Parkim

  Parkim privat dhe i sigurt në ambientet e hotelit (nuk kërkohet rezervim).

  • Parkim i aksesueshëm

   

  Shërbime resepsioni

  • Invoice

  • Check-in/check-out Privat

  Shërbime familjare

  • Karrocë për fëmijë

  • Kënd lojrash për fëmijë

  • Ambiente për fëmijë brenda hotelit

  • Lojra tavoline

  • Libra, DVD dhe FIlma

  Shërbime pastrimi

  • Lavanderi (Kosto Ekstra)

   

  Siguria

  • Fikëse zjarri

  • CCTV në ambientet e jashtme

  • CCTV në ambientet e përbashkëta

  • Akses me çelës kartë

  • Akses me çelës

  • 24-Ore Siguri

  • Pishinë

   Të gjitha pishinat janë pa pagësë.

   • Sezonale

   • Për të gjitha moshat

   • SHezllone

   • Umbrella

    

   Mirëqënja

   • Karrige masazhi

   Të përgjithshme

   • Ambient për të pirë cigare

   • Kondicioner

   • Dhomë për alergji

   • Ngrohje

   • Dhoma të izoluara akustikisht

   • Dhoma familjare

   • Dhoma ku ndalohet duhani

    

   Gjuhet e folura

   • Anglisht

   • Italisht

   • Shqip

                  Numri i telefonit

                  +355 69 8389400

Kontakto

Çmimi

50

Adresa

Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
DoubleRoomApartament 01 May - 31 May 4 50 € 2 1
ApartamentCouple 01 May - 31 May 3 60 € 1 1
ApartamentDoubleBed 01 May - 31 May 4 70 € 2 1
DoubleRoomApartament 01 Jun - 30 Jun 4 50 € 2 1
ApartamentCouple 01 Jun - 30 Jun 3 60 € 1 1
ApartamentDoubleBed 01 Jun - 30 Jun 4 70 € 2 1
DoubleRoomApartament 01 Jul - 31 Jul 4 70 € 2 1
ApartamentCouple 01 Jul - 31 Jul 3 90 € 1 1
ApartamentDoubleBed 01 Jul - 31 Jul 4 120 € 2 1
DoubleRoomApartament 01 Aug - 31 Aug 4 70 € 2 1
ApartamentCouple 01 Aug - 31 Aug 3 90 € 1 1
ApartamentDoubleBed 01 Aug - 31 Aug 4 120 € 2 1
DoubleRoomApartament 01 Sep - 30 Sep 4 50 € 2 1
ApartamentCouple 01 Sep - 30 Sep 3 60 € 1 1
ApartamentDoubleBed 01 Sep - 30 Sep 4 70 € 2 1
DoubleRoomApartament 01 Oct - 31 Oct 4 50 € 2 1
ApartamentCouple 01 Oct - 31 Oct 3 60 € 1 1
ApartamentDoubleBed 01 Oct - 31 Oct 4 70 € 2 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose