Hotele

Hotel Itaka

Vlerësime 0

Ci troviamo a Lukovë, nella parte più bella della riviera albanese.

Abbiamo a disposizione 24 camere, tutte arredate con tutto il necessario per offrirvi il massimo comfort.

Le camere dispongono di aria condizionata, TV al plasma e balcone.

In ognuna delle camere sono presenti i bagni en-suite ​​dotati di asciugamani e di tutto il necessario per la propria igiene personale.

L'hotel dispone di piscina e bar-ristorante.

Le camere offrono viste sulla piscina e sul mare.

Wi-Fi gratuito e parcheggio gratuito per i clienti.

L'hotel si trova a 5 km dalle Grotte di Lukova, a 500 m dal centro di Lukova ea 5 km dalla spiaggia di I Bunec.

Siete benvenuti!

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

70€/nata

Adresa

Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga pishina
 • Pamje nga deti
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Pishinë
 • Sezonale
 • Për të gjitha moshat
 • Shezllone
 • Çadër
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restorant
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje

Dhoma

Periudha 01 Aug - 31 Aug

FamilyRoom

Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
70 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 4 70 € 1 1 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose