Hotele

Hotel Take

Vlerësime 0

Ndodhemi në Plazhin e Borshit rreth 5 km larg qëndrës dhe 6 km larg kalasë së tij.

Hoteli jonë ka 15 dhoma, 14 prej të cilave janë familjare dhe 1 për çift, të krijuara dhe modeluara për rehatin tuaj maksimale.

Mëngjesi është i përfshirë në çmimin e dhomës dhe shërbehet në Bar-Restorantin e Hotelit.

Çdo dhomë është e mobiluar me një krevat dopio, 2 krevat tek, frigorifer, televizor, kondicioner, tavolinë me 4 karrige gjithashtu dhe tharëse flokësh. Gjatë sezonit çadrat dhe shezllonat janë falas për klientët tanë.

Hoteli është 7 km larg rrethrrotullimit të Qeparosë dhe 11 km nga Porto Palermo.

Free wifi.

Ndalohen kafshët shtëpiake.

Check in kryhet pas orës 12:00, ndërsa check out jo më vonë se 10:00 am.

 

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

80€/nata

Adresa

Rruga Plazhit, Borsh 9714, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga deti
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restaurant
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ngrohje
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura

Dhoma

Periudha 01 May - 31 May01 Jun - 30 Jun01 Jul - 31 Jul01 Aug - 31 Aug01 Sep - 30 Sep

FamilyRoom

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 5 persona
50 € 70 € 80 € 90 € 50 €

Couplesroom

Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 2 persona
40 € 50 € 70 € 70 € 40 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
FamilyRoom 01 May - 31 May 3 50 € 2 1
FamilyRoom 01 Jun - 30 Jun 3 70 € 2 1
FamilyRoom 01 Jul - 31 Jul 3 80 € 2 1
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 3 90 € 2 1
FamilyRoom 01 Sep - 30 Sep 3 50 € 2 1
FamilyRoom 01 May - 31 May 4 60 € 2 1
FamilyRoom 01 Jun - 30 Jun 4 80 € 2 1
FamilyRoom 01 Jul - 31 Jul 4 90 € 2 1
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 4 60 € 2 1
FamilyRoom 01 Sep - 30 Sep 4 100 € 2 1
FamilyRoom 01 May - 31 May 5 80 € 2 1
FamilyRoom 01 Jun - 30 Jun 5 100 € 2 1
FamilyRoom 01 Jul - 31 Jul 5 100 € 2 1
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 5 100 € 2 1
FamilyRoom 01 Sep - 30 Sep 5 80 € 2 1
Couplesroom 01 May - 31 May 2 40 € 1
Couplesroom 01 Jun - 30 Jun 2 50 € 1
Couplesroom 01 Jul - 31 Jul 2 70 € 1
Couplesroom 01 Aug - 31 Aug 2 70 € 1
Couplesroom 01 Sep - 30 Sep 2 40 € 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose